NEURO GABA & NANA THERAPY to błyskawiczny w działaniu dwufazowy neuropeeling zawierający neurotransmitery GABA (kwas gamma-aminomasłowy) oraz NANA (kwas N−acetylo−5−neuraminowy), które pełnią rolę przekaźnikową i regulacyjną. W połączeniu z 30% kwasem mlekowym zapewniają wygładzenie zmarszczek i poprawę napięcia skóry („freezingeffect”).

GABA to niebiałkowy aminokwas, który w naszym układzie nerwowym odpowiada za stan relaksu i wyciszenia. W skórze wpływa rozluźniająco na miofibroblasty, łagodząc rysy twarzy i zmniejszając widoczność zmarszczek mimicznych. GABA wykazuje także zdolność do pobudzania procesów regeneracyjnych oraz syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego.

NANA jest kwasem pełniącym ważną rolę w przekazywaniu sygnałów między komórkami. Stymuluje podziały komórkowe, rekonstruuje włókna kolagenowe i elastylowe oraz hamuje aktywność enzymów je niszczących (metaloproteinaz).

Kwas mlekowy wykazuje silne właściwości nawilżające, złuszcza martwe komórki warstwy rogowej naskórka oraz stymuluje syntezęceramidów uszczelniających barierę lipidową skóry. Ma działanie ujędrniające i przeciwzmarszczkowe.

Po zastosowaniu kuracji widoczne jest natychmiastowe wypełnienie zmarszczek („plumpingeffect”) oraz nawilżenie cery („hydro effect”). Dodatek kwasu hialuronowego w dwóch postaciach, niskocząsteczkowej i wielkocząsteczkowej, dodatkowo wzmacnia efekt odmłodzenia.

Działanie zabiegu:

  • nawilżające
  • przeciwzmarszczkowe
  • liftingujące
  • złuszczające

Cena 200 zł