Idealne brwi na wyciągnięcie ręki!

Marzysz o idealnych brwiach? Masz świadomość, że właściwie wystylizowane potrafią zdziałać prawdziwe cuda? Mogą nas odmłodzić. Takie niuanse jak ich kształt i właściwie dobrany kolor mają tutaj ogromne znaczenie.

Henna tradycyjna brwi jest bardzo popularnym zabiegiem wśród naszych klientek. Metoda ta, w porównaniu z makijażem permanentnym brwi, jest znacznie częściej wybierana. W głównej mierze chodzi o mniejsze koszty i fakt, że jest bezbolesna. Jedynym jej mankamentem jest krótkotrwałość. Po kilku dniach henna zwykła zaczyna tracić na kolorze i staje się niewidoczna. Konieczna jest kolejna wizyta w salonie.

Dlatego kosmetolodzy poszukiwali metody stylizacji brwi, która byłaby najlepszym rozwiązaniem. Z jednej strony trwała, a z drugiej bezbolesna.

Mayamy Henna Brow to idealne rozwiązanie. Nawet dla najbardziej wymagającej osoby.

Od teraz doskonale wystylizowane brwi są w zasięgu Twojego wzroku. Efekt utrzymuje się aż do ośmiu tygodni. W zależności od rodzaju włosa. Sam produkt zaś wykonany jest z naturalnych składników, które nie uszkadzają skóry. Jest bez amoniaku, zapachu i środków chemicznych.

Sama usługa polega na profesjonalnej stylizacji brwi, która jest poprzedzona indywidualną konsultacją. Prowadzą ją wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają wiedzę na temat geometrii brwi, a którzy potrafią dobrać ich idealny kształt do potrzeb Klienta. To także świetna alternatywa dla pań, które mają jasne brwi lub ubytki.

Czas zabiegu wynosi 70 minut. Tyle potrzeba, aby efekt był spektakularny.

U Nas w Studio PASTELOVE możesz wykonać zabieg henny Mayamy.

Jeśli marzysz o brwiach na dłużej ale nie jesteś gotowa na makijaż permanentny to idealna alternatywa, bądz pierwszy krok do przygotowania się do niego.

Co to jest Mayamy Henna Brow?

Mayamy Brow Henna to nieinwazyjny zabieg farbowania brwi z efektem tatuażu na skórze do 14 dni oraz utrzymaniem koloru na włoskach do 8 tygodni. Każda skóra jest inna, więc należy wziąć pod uwagę, że u jednych osób efekt może się utrzymać dłużej, u innych krócej – dane są zatem uśrednione.

Jak wygląda zabieg?

Przed samym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje, w czasie której ustalamy, jaki efekt klientka chce osiągnąć: bardziej naturalny czy nieco mocniejszy. Następnie wybieramy kolor i tonację odpowiednią do karnacji, koloru włosów oraz pożądanego efektu. Paleta kolorystyczna pozwala dobrać odpowiedni dla każdego kolor. Po przygotowaniu skóry i wybraniu odpowiedniego elementu, nakładamy preparat trzykrotnie. Zabieg wymaga sporej precyzji, matematycznego zacięcia oraz wprawnej ręki – musi być idealnie! Następnie zmywamy preparat i zabezpieczamy efekt.

Jak postępować po zabiegu?

Docelowy efekt widoczny będzie po 24 godzinach – brwi oraz skóra będą delikatnie jaśniejsze niż zaraz po zabiegu. Jeżeli chcemy utrzymać jak najbardziej intensywny efekt – zaleca się do 24 godz. omijanie okolic brwi przy codziennym demakijażu oraz powstrzymanie się od mycia wodą tych okolic. Oczywiście zalecamy rzadsze wizyty w solarium lub uwagę w przypadku stosowania samoopalających kremów – te dwa czynniki zawsze działają rozjaśniająco.

Szczegóły:

Koszt zabiegu:  100 zł
 120 zł
 (z BOTOXem)
Czas trwania zabiegu: 1 godzina.