Peelingi chemiczne wykorzystują złuszczające substancje chemiczne aplikowane na skórę, czego efektem jest stymulacja naskórka i skóry właściwej. Uruchomione zostają mechanizmy regeneracyjne, a ich celem jest obiektywna poprawa struktury, i co najważniejsze, wyglądu skóry. ekseption to rewolucyjny program złuszczający dla bezpiecznego i skutecznego odmładzania skóry.

Określona częstotliwość aplikacji i bezpieczeństwo peelingów powierzchniowych do intensywnego odmładzania skóry
Zamiast stosować agresywne roztwory kwasów, które mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń skóry, osiągamy znakomite rezultaty
w bezpieczny sposób w procesie skumulowanym. Delikatne peelingi są powtarzane w określonych odstępach pozwalających skórze na gojenie, ale nie odnowienie. Usuwamy warstwy skóry stopniowo i bezpiecznie, bez okresu rekonwalescencji i działań niepożądanych.

Połączenie pielęgnacji skóry w domu z silnymi peelingami w gabinecie kosmetycznym
Nasze programy złuszczające opierają się na różnych etapach: aktywacja, złuszczanie, odbudowa i przebudowa. Nasze kosmeceutyki optymalizują efekty każdego z tych kroków. Składniki aktywne chronią przed wpływem promieniowania UV i wolnych rodników, redukują przebarwienia, normalizują odczyn pH skóry i kontrolują odbudowę komórek.

Oparte na kwasach polihydroksylowych: kwas laktobionowy i glukonolakton
Nasze peelingi zawierają kwasy nowej generacji. Kwasy polihydroksylowe są mniej drażniące, zapewniają komfort nakładania (bez pieczenia) i lepsze rezultaty niż kwasy AHA.

Pierwsze aktywne peelingi łączące kwasy, kwas hialuronowy i peptydy
Kwas hialuronowy nadaje naszym peelingom żelową konsystencję ułatwiającą aplikację, zapewnia bardziej kontrolowane złuszczanie i intensywne nawilżanie. Peptydy dostają się do skóry razem z kwasami i redukują zmarszczki, oznaki starzenia i przebarwienia.

Najwyższe bezpieczeństwo i najlepsze rezultaty przez cały rok
Stosowane przez nas kwasy nie są fotouczulające. Nasze peelingi można stosować przez cały rok, jeśli używa się ich łącznie z naszymi produktami do pielęgnacji i całodziennej ochrony skóry. Peelingi zawierają wysokie stężenie kwasów o odczynie pH od 2 do 3,5, by objąć działaniem wszystkie rodzaje skóry i wskazania. Peelingi marki ekseption są najbezpieczniejsze i wykazują znikome ryzyko hiperpigmentacji.

Najnowocześniejsze receptury
Nasze peelingi nie zawierają konserwantów, wodorotlenku amonu, trometaminy czy innych szkodliwych buforów. Odczyn jest stabilizowany mleczanem sodu, elementem naturalnego czynnika nawilżającego o działaniu keratolitycznym.

age less & age less + peptide peel

Peeling przeciwko starzeniu się skóry zawierający peptydy o silnym działaniu keratolitycznym. Kwas laktobionowy, kwas mlekowy, glukonolakton, kwas migdałowy, kwas hialuronowy, 3 peptydy, mleczan sodu.


white-up & white-up + peptide peel

Peeling przeciwko przebarwieniom z peptydem o silnym działaniu keratolitycznym. Kwas fitowy, kwas migdałowy, glukonolakton, kwas laktobionowy, kwas traneksamowy, peptyd wybielający, mleczan sodu.


ferulic peptide peel

Skuteczne działanie przeciwko fotostarzeniu. Kwas ferulowy, kwas mlekowy, mleczan sodu, 4 peptydy.


water infusion peel

Intensywnie nawilżający i odbudowujący peeling o działaniu keratolitycznym. Kwas mlekowy, glukonolakton, mleczan sodu, kwas hialuronowy.


pure skin peel

Zanieczyszczona skóra, trądzik i problemy tłustej skóry. Kwas salicylowy, glukonolakton, kwas migdałowy, naturalne ekstrakty, mleczan sodu.


couperix peptide peel

Peeling dla osób z trądzikiem różowatym i skórą naczyniową. Kwas salicylowy, glukonolakton, kwas laktobionowy, naturalne ekstrakty, peptyd zapobiegający zaczerwienieniu skóry.


retin-oil peel

Peeling przeciwko starzeniu się skóry o silnym działaniu keratolitycznym. Retinol, kwas salicylowy.


lacto peel

Nawilżający i odbudowujący peeling o silnym działaniu keratolitycznym. Kwas mlekowy, mleczan sodu.


gluco peel

Odbudowujący peeling przeciwko starzeniu się skóry. Glukonolakton, kwas hialuronowy, mleczan sodu.


soft touch peel

Peeling przeciwko starzeniu się skóry dla skóry bardzo wrażliwej lub do wstępnego złuszczania. Glukonolakton, kwas laktobionowy, mleczan sodu.


caviar peel

Peeling wspomagający odnowę komórek do stosowania w domu co 3 dni przez 3 tygodnie. Zawiera enzymy, kwasy polihydroksylowe i wyciąg z kawioru.


Szczegóły :

Zabiegi koszt od. 150 zł – 180 zł za jeden zabieg.

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosowanie pielęgnacji domowej na dzień i na noc oraz wykonanie całościowej serii w Naszym salonie .

Produkty dobiera nasz kosmetolog.