Hialurox silne nawilżenie bez igieł!!!

Hialurox to prawdziwie rewolucyjny system zabiegowy umożliwiający odmładzanie skóry twarzy, szyi i dekoltu. To metoda opierająca się na wykorzystaniu imponujących możliwości kwasu hialuronowego w zakresie redukcji zmarszczek. Kwas ten pozwala na przywrócenie jędrności i zdrowego wyglądu skóry bez konieczności uciekania się do metod inwazyjnych. Jest to technologia sprawdzona, gwarantująca pewne rezultaty.  Co istotne, nasze urządzenie do wykonywania zabiegu posiada Certyfikat medyczny CE. Sekret systemu Hialurox tkwi w wykorzystaniu profesjonalnego żelu, zawierającego cząsteczki kwasu hialuronowego otoczone ochronnymi nano kapsułkami i wzbogacone witaminą C oraz dodatkiem specjalnego czynnika przeciwdziałającego jego degradacji. Dzięki tej oryginalnej recepturze oraz pomocy w przenikaniu zimnego lasera diodowego kwas hialuronowy jest w stanie wniknąć w głąb skóry, dostarczając swój nawilżający potencjał tam, gdzie jest on najbardziej potrzebny. 

Wskazania

Zabieg Hialurox poleca się szczególnie osobom pragnącym odmłodzić, odżywić i nawilżyć swoją skórę bez konieczności stosowania metod inwazyjnych.

Efekty po zabiegu:

Hialurox skutecznie odmładza, nawilża i rewitalizuje tkanki. Dodatkową zaletą systemu Hialurox jest wygładzanie i wypełnianie zmarszczek, dzięki czemu skóra staje się gładsza i pełna blasku. Efekty wygładzania i ujędrniania skóry widoczne są już od pierwszego zabiegu.  

 Przeciwwskazania bezwzględne:

  • choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
  • przerwana ciągłość skóry
  • metalowe implanty
  • choroby nowotworowe
  • ekstrakcja zęba

Cena zabiegu 250 zł

Infuzja tlenowa – nowa, nieinwazyjna metoda dotleniania, odmładzania i rozświetlania skóry

Wskazania :

Dla każdego rodzaju cery, skóry, nawet wrażliwej, naczyniowej. Dla kobiet i mężczyzn. Szczególnie szybkie efekty uzyskamy u osób z szarą, ziemistą, niedotlenioną cerą (polecamy palaczom!). Dla skóry, która potrzebuje “zastrzyku” energii, jako szybki, nieinwazyjny “zabieg bankietowy”.

Efekty  po zabiegu infuzji tlenowej

Nawilżona, odżywiona skóra na poziomie komórkowym. Świeża, promienna, dotleniona cera. Poprawi się  koloryt skóry. Złagodzenie drobnych stanów zapalnych (tlen działa bakteriobójczo). Lepsza jędrność, odmłodzenie skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek. Przy działaniu na czerwień wargową – uwypuklenie i wypełnienie ust. Przy działaniu na górną powiekę – uniesienie powieki.

Przeciwwskazania do infuzji tlenowej

Alergia na składniki aktywne zawarte w serum. Choroby zakaźne skóry. Ropne stany zapalne. Aktywny trądzik pospolity i różowaty.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Towarzyszy mu uczucie lekkiego „ powiewu” na skórze. Zabieg całoroczny również w okresie lata i silnego nasłonecznienia.

Cena zabiegu

Twarz -150

Twarz + szyja- 190 zł